fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

8. marca 2023 Naši experti sa zúčastnili Dynatrace Perform 2023 v Las Vegas

KonferenciaProdukt

Július Loman a Bohdan Špes, technickí konzultanti Alanata spolu s klientom Petrom Fridrichom zo Slovenskej sporiteľne sa zúčastnili na konferencii, kde sa stretlo viac ako 2 000 účastníkov. Konferencia sa zaoberala najnovšími trendmi a novinkami v oblasti automatizácie a observability aplikácií.

Dynatrace oznámil sériu vylepšení a zrejme najväčšie množstvo inovácií vo svojej platforme pre observabily, digital experience a application security. Medzi najväčšie novinky patrí otvorenosť samotnej Dynatrace platformy, nové analytické možnosti, automatizácia procesov či detekcia útokov na monitorované aplikácie a to v ľubovoľnom neznámom kóde.

„Jednou z prelomových noviniek je to, že sa odstraňujú obmedzenia, ktoré dáta môžeme využívať.  Všetky novinky, ktoré odzneli na konferencii budú postupne dostupné a následne budú implementované aj našim zákazníkom“, prezradil Július Loman.

Chcete sa dozvedieť viac o riešení Dynatrace Kliknite pre viac informácií

Na konferencii Dynatrace, ktorá sa konala od 13. februára do 16. februára sa medzi rečníkmi objavili osobnosti ako aj Kelsey Hightower z Google, skateboardová legenda Tony Hawk alebo matematička Hannah Fry. Účastníci si mohli vypočuť prednášky na témy ako DevSecOps, Cloud Automation a Business Analytics. Prednášku, ktorú by Júliu Loman odporučil bola od Kelsey Hightower na tému „Redefining the boundaries of people, process, and platforms.“ Záznamy z jednotlivých prednášok sú dostupné aj online.

Počas konferencie naši odborníci využili príležitosť na diskusiu s produktovým tímom spoločnosti Dynatrace. Okrem preberania nových funkcií sa venovali aj potrebám našich klientov v oblasti produktov. CEO spoločnosti Dynatrace, Rick McConnell, diskutoval s našimi kolegami o využívaní umelej inteligencie v ich firme.

Vďaka novým poznatkom, ktoré získali naši odborníci budeme schopní implementovať najnovšie moduly na mieru do systémov našich klientov. V spoločnosti Alanata sa neustále snažíme vzdelávať, aby sme našim klientom prinášali vždy tie najnovšie technológie.

Avatar photo
Autor
Július Loman
Som konzultant v oblasti riadenia výkonnosti aplikácií a riadenia IT služieb. Spoločnosťou Dynatrace som bol v rámci regiónu vybraný za odborníka s najväčším prínosom v odbornej komunite a získal som prestížne ocenenie - Dynatrace RFO Community Rock Star Award 2020.
Všetky články autora (4)

Mohlo by sa vám páčiť

Všetky novinky