fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

Atlassian riešenia

atlassian

Chceli by ste posúnúť kolaboráciu vo vašej organizácii na vyššiu úroveň, zlepšiť evidenciu a riadenie úloh a projektov, podporiť agilný software development, modernizovať vaše ITSM riešenie, alebo digitalizovať vaše biznis procesy? To a ešte mnoho iného vám pomôžeme vyriešiť správnou kombináciou Atlassian produktov. Výberom správneho partnera dokážete z Atlassian produktov dostať maximum.

Atlassian je austrálska softvérová spoločnosť, ktorá vytvára softvér pre vývojárov, projektových manažérov alebo pre tímy. Do ich portfólia patria nástroje ako Jira, Confluence, Bitbucket alebo Bamboo. Tieto podukty a aplikácie pomáhajú spájať tímy softvérového vývoja a prevádzky, podporujú DevOps kultúru, pomáhajú automatizovať činnosti v rámci Continuous integration a Continuous delivery, čím umožňujú organizáciám zvýšiť kvalitu svojich služieb a zrýchliť dodávanie nových služieb a pomáhajú zavádzať princípy High-velocity IT.

Alanata ako Gold Solution partner spoločnosti Atlassian poskytuje služby:

  • Konzultácie a poradenstvo
  • Predaj a optimalizácia licencií
  • Implementacia a integrácia Atlassian produktov
  • Vývoj addonov na mieru
  • Optimalizácia výkonnosti Atlassian aplikácií
  • Migrácia do Atlassian Cloud/Datacenter
atlassian gold partner Alanata

Konzultácie a poradenstvo

Uvažujete nad Atlassian riešením? Chceli by ste rozšíriť alebo optimalizovať využitie Atlassian produktov vo Vašej organizácii? Naši Atlassian konzultanti Vám pomôžu nájsť najlepšie riešenie. Kombináciou viacerých Atlassian produktov dokážeme vytvoriť ekosystém aplikácií bez komunikačných a dátových bariér.

konzultacie, support, technical
nakup licencii atlassian

Predaj a optimalizácia licencií

Nákup licencií môže byť komplikovaný a časovo náročný proces. Alanata Vám pomôže s nákupom Atlassian licencií, ako aj aplikácií z Atlassian Marketplace. Nákup licencií cez našu spoločnosť prináša mnohé výhody oproti priamemu nákupu od Atlassian. Potrebujete zalicencovať Vašu Atlassian aplikáciu? Pomôžeme Vám prejsť celým procesom a nájsť optimálny licenčný model pre Vaše potreby.

nakup licencii atlassian

Implementácia a integrácia Atlassian produktov

Prepojenie Atlassian produktov s existujúcimi systémami v prostredí zákazníka zvyšuje pridanú hodnotu celého riešenia. Potrebujete integrovať dáta, presúvať informácie z CMDB alebo monitorovať aktuálny stav Vášho prostredia? Využite naše dlhoročné skúsenosti a vedomosti v oblasti integrácií a ITSM riešení a obráťte sa na našich expertov.

atlassian integration
vyvoj addonov na mieru

Vývoj addonov na mieru

Okrem integrácií vám ponúkame aj možnosti vývoja vlastných pluginov na mieru. V prípade, ak neexistuje aplikácia, ktorá by spĺňala vaše požiadavky, navrhneme riešenie presne podľa vašich potrieb.

vyvoj addonov na mieru

Optimalizácia výkonnosti Atlassian aplikácií

Nie je vaša Jira svižná ako bývala? Nie je práca s ňou komfortná ako ste boli zvyknutí, alebo vás dokonca zdržuje? Kontaktujte nás a využite našu unikátnu kombináciu kompetencií v oblasti Atlassian produktov a monitoringu aplikácií na platforme Dynatrace. Pomôžeme vám optimalizovať výkonnosť vášho Atlassian prostredia a zlepšiť interakciu používateľov.

IT service delivery management

Migrácia na Cloud/Datacenter

Atlassian oznámil ukončenie predaja a podpory Server produktov. Pomôžeme vám s migráciou dát a optimalizáciou na Cloud alebo DataCenter riešenie.
Výhoda migrácie s využitím našich služieb spočíva v kompletnom poradenstve pri migrácii, analýze možností, ako aj cenovej kalkulácie so zachovaním vašich požiadaviek na bezpečnosť a komfort.

Súvisiace riešenia_

Judgment Day Konferencia Online stream

SLEDUJTE KONFERECIU JUDGMENT DAY ONLINE

Registrovať sa