fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

19. januára 2023 Alanata je jediným partnerom F5 v strednej a východnej Európe s platinovým štatútom

Partnerstvo

Partneri F5 UNITY disponujú rozsiahlymi odbornými znalosťami v oblasti sietí, bezpečnosti, cloudu a aplikácií, ktoré pomáhajú riadiť nasadenia, ktoré riešia komplexné výzvy v oblasti poskytovania aplikácií a zabezpečenia. Alanata získala platinový štatút, a tým sa zaradila na úplnú špičku IT profesionálov. Ako jediná firma z regiónu Strednej a Východnej Európy tento typ partnerstva dosiahla.

F5 je technologickým lídrom na trhu v oblasti poskytovania hardvérových a sotfvérových riešení pre zabezpečovanie plynulého chodu aplikácií a informačných systémov. Alanata špecialisti využívajú v praxi všetky produkty a služby F5, či už ide o systémy na rozkladanie záťaže, kontrolovanie prístupu k aplikáciám, podporu pre single sign-on, alebo zabezpečovanie aplikácií pred kybernetickými útokmi.

alanata, f5, partner, platinum
Prevzatie cien zástupcami Alanata od F5

“Investície do technických kompetencií, obchodné zameranie a kvalitná vzájomná komunikácia. Toto sú kľúčové faktory a dôvody, prečo Alanata dosiahla, ako prvý a zatiaľ aj jediný lokálny partner v regióne Strednej a Východnej Európy, najvyšší partnerský štatút F5 Platinum Unity Partner. Je to vyvrcholenie dlhoročnej a úspešnej spolupráce medzi F5 a Alanata a potvrdenie kvalitnej realizácie zákazníckych projektov postavených na technologiách F5. Spoločnosti Alanata touto cestou blahoželám a ďakujem za vynikajúcu spoluprácu, “ vyjadril za F5 Jakub Šumpich, Territory Manager SEE.

alanata, F5, platinum partner
Cena F5 Partner roka 2022 a F5 Unity Platinum Partner

Pozrite si ďalšie partnerstvá Viac informácií

Judgment Day Konferencia Online stream

SLEDUJTE KONFERECIU JUDGMENT DAY ONLINE

Registrovať sa