fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

5. marca 2024 Čo priniesli Alanata experti z prestížnej F5 konferencie z Dubaja?

AppWorldF5KonferenciaOcenenie

Nedávno sa v Dubaji uskutočnila konferencia F5 AppWorld pre profesionálov v oblasti digitálnej inovácie a sieťovej bezpečnosti.

Hlavnou témou konferencie boli výzvy spojené s prípravou, prevádzkovaním a zabezpečovaním aplikácií v ére cloudu a hybridných riešení. Vývoj aplikácií moderným spôsobom totiž so sebou prináša moderné problémy a my sa chceme kontinuálne zlepšovať a vzdelávať sa aj v aktuálnych trendoch. F5 AppWorld sa za spoločnosť Alanata zúčastnil náš kolega Juraj Nemeček, vedúci oddelenia sieťovej bezpečnosti.

Vedúci oddelenia sieťovej bezpečnosti Juraj Nemeček na F5 AppWorld
Výzvy a riešenia predstavené na F5 AppWorld

Konferencia bola rozdelená do viacerých segmentov, vrátane exekutívnych a technických prednášok, ktoré poskytli prehľad o smerovaní a inováciách v oblasti bezpečnosti webových aplikácií a API, multi-cloudového sieťovania a ďalších. Pozornosť bola venovaná aj predstaveniu platformy F5 NGINX One, ktorá zjednodušuje manažment kontajnerizovaných aplikácií a správu úrovne ich bezpečnosti.

AppWorld v Dubaji bol nielen o poznávaní najnovších trendov a technológií, ale aj o stretnutiach s myšlienkovo príbuznými profesionálmi, ktorí zdieľajú vášeň pre informačné technológie. Je to inšpirujúce vidieť, ako naše partnerstvo s F5 prispieva k vytváraniu silnejších a bezpečnejších digitálnych riešení,“ podelil sa o svoje dojmy z konferencie Juraj Nemeček.

Alanata partnerom roka

Významným momentom pre Alanata bolo nedávne ocenenie F5 Software Sale Partner Star of the Year 2023. Tento titul je dôkazom našej neustálej snahy o inovácie vo svete IT a potvrdzuje status spoločnosti Alanata ako platinového partnera spoločnosti F5. Je to ocenenie, ktoré reflektuje našu spoločnú víziu a záväzok k poskytovaniu bezpečnejšieho a efektívnejšieho digitálneho prostredia pre našich zákazníkov.

Ocenenie F5 Software Sale Partner Star of the Year 2023

Toto ocenenie a účasť na takomto významnom podujatí je svedectvom našej odhodlanosti byť na čele digitálnej transformácie, poskytujúc našim zákazníkom nielen produkty a služby najvyššej kvality, ale aj zabezpečené a efektívne riešenia, ktoré zlepšujú ich podnikanie a každodenný život.

Mohlo by sa vám páčiť

Všetky novinky