fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

Ďakujeme, že ste sa zúčastnili konferencie Judgment Day

Veríme, že vás prednášky od našich spíkrov zaujali a z konferencie ste si odniesli
nové a zaujimavé informáciami. Nižšie nájdete prezentácie na stiahnutie a môžete si pozrieť celú konferenciu Judgment Day zo záznamu.

Radi by sme vás požiadali o vyplnenie dotazníka spokojnosti. Informácie nám poslúžia na skvalitnenie našich budúcich podujatí. Všetci účastníci konferencie, ktorí vyplnia dotazník do 24. júna 2024 budú automaticky zaradení do žrebovania o knihy s podpisom od Dr. Stephanie Hare.

Za čas venovaný vyplneniu dotazníka vopred ďakujeme.

  Kybernetická bezpečnosť   Umelá inteligencia   Ochrana dát  Informačné technológie

Dotazník spokojnosti

Pokiaľ ste sa zúčastnili konferencie, alebo ste sledovali online stream, veľmi by sme ocenili, ak by ste nám vyplnili krátky dotazník. Z vyplnených dotazníkov vyžrebujeme 24. júna 2024 výhercu podpísanej knihy od Stephanie Hare.

1
2
3
4

PREZENTÁCIE NA STIAHNUTIE

SPÍKRI KONFERENCIE JUDGMENT DAY

Dr. Stephanie Hare

Dr. Stephanie Hare

Autorka, komentátorka a konzultantka v oblasti IT

Stephanie sa špecializuje na témy ako technológie, AI, kybernetická bezpečnosť, Internet vecí (IoT) a Metaverse. Svojimi hlbokými znalosťami a skúsenosťami v oblasti AI a IT technológií, poskytuje neoceniteľný vklad do súčasných trendov a etických dilem spojených s rýchlo rozvíjajúcim sa svetom technológií. Je autorkou knihy Technology is Not Neutral: A Short Guide to Technology Ethics, ktorá bola jednou z najlepších kníh podľa Financial Times v roku 2022.

Andrej Jeleník

Andrej Jeleník

Cisco Solution Architect, Cisco

V spoločnosti Cisco na pozícii konzultanta kybernetickej bezpečnosti pôsobí už viac než 10 rokov. Počas svojej kariéry sa podieľal na tvorbe a rozvoji kybernetickej bezpečnosti u mnohých veľkých firiem v Čechách a v zahraničí. Zaujíma sa o etický hacking a šírenie povedomia o kybernetických hrozbách pre širokú verejnosť.

Tomáš Vobruba

Tomáš Vobruba

Lead Security Engineer, Check Point

Tomáš pracuje v spoločnosti Check Point na pozícii technického presale špecialistu pre Slovenskú republiku. Bezpečnosti sa venuje už viac ako 20 rokov. Dlhú dobu pracoval v spoločnosti AEC, kde nabral veľké množstvo skúseností z bezpečnosti informačných systémov. Tomáš sa tiež venuje rozsiahlej prednáškovej činnosti nielen na konferenciách. Vedie technické školenia na problematiku threat prevention bezpečnosti, šifrovania, sieťovej (internetovej) komunikácie a bezpečnosti, a problematiky bezpečnosti firewallov.

Ondřej Číž

Ondřej Číž

F5 Solution Engineer, F5

Ondřej má bohaté skúsenosti z oblasti datacentrovej a cloudovej bezpečnosti. Jeho hlavnou pracovnou náplňou sú konzultácie, návrhy a implementácie bezpečnostných riešení s ohľadom nielen na koncept Zero trust. Ondřej sa tiež aktívne zaujíma o oblasť AI, pretože jej raketový vzostup v oblasti bezpečnosti prináša nielen nové možnosti obrany, ale bohužiaľ tiež možnosti v oblasti útokov na sieťovú infraštruktúru.

David Průša

David Průša

Solutions Systems Engineer, Dell Technologies

IT odborník s viac ako 20-ročnou praxou, ktorý sa špecializuje na ochranu údajov a obnovu kybernetických systémov. Pomáha zákazníkom chrániť a obnovovať ich údaje vo všetkých situáciách, vrátane kybernetických nehôd. Jeho práca zahŕňa zálohovanie údajov, šifrovanie, obnovu po havárii, stratégiu kybernetickej odolnosti a cloud computing. Rád tiež vyučuje, mentoruje a píše blogy, aby sa podelil o svoje vedomosti.

Pawel Malak

Pawel Malak

CEE Sales Director, Trend Micro

Pawel má za sebou dlhoročné skúsenosti z oblasti IT a kybernetickej bezpečnosti. Pôsobil na manažérskych pozíciách pre Cisco, HPE a McAffee. V súčastnosti riadi v CEE regióne transformáciu Trend Micro na lídra v kybernetickej bezpečnosti s nosnými témami ako XDR a ASRM.

Dušan Petričko

Dušan Petričko

Information Security Specialist, Slovenská sporiteľňa

Informačnej bezpečnosti sa venuje viac ako 10 rokov. Zameriava sa na praktickú bezpečnosť a uplatňovanie bezpečnostných opatrení pri návrhu a revíziách riešení. Bezpečnosti sa venuje komplexne – od komunikácie s developermi a architektmi, cez bezpečnostné školenia a zvyšovanie povedomia bežných používateľov, testovanie bezpečnostných vlastností riešení, riešenie bezpečnostných incidentov až po komunikáciu s vlastníkmi riešení, dodávateľmi a top manažmentom.

 

Vladimír Frčo

Vladimír Frčo

SOC security specialist, Alanata

V oblasti kybernetickej bezpečnosti pracuje viac ako 20 rokov. Prešiel viacerými pozíciami a pracoval s mnohými technológiami v IT a telekomunikačnej sfére. V Alanata sa venuje rozvoju služieb kybernetického bezpečnostného dohľadu (SOC). Zameriava sa na automatizáciu procesov a funkčné riešenia s vysokou pridanou hodnotou.

 

Ivan Makatura

Ivan Makatura

Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ, Kompetenčné a certifikačné centrum kybernetickej bezpečnosti

V odvetví pôsobí viac, ako 30 rokov, z toho najdlhšie ako CSO v bankách. Člen Správnej rady Európskeho kompetenčného centra, predseda Asociácie kybernetickej bezpečnosti. Súdny znalec v  bezpečnosti a ochrane informačných systémov, certifikovaný audítor a manažér kybernetickej bezpečnosti. Spolupodieľa sa na prekladoch ISO/IEC noriem a spolupracuje na slovenskej aj európskej legislatíve. Známy speaker slovenských a medzinárodných konferencií a autor mnohých publikácií s témou kybernetickej bezpečnosti a ochrany osobných údajov.

GENERÁLNY PARTNER

PARTNERI KONFERENCIE

MEDIÁLNI PARTNERI

Alanata novinky_