fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

SkyPark – The Spot

Bottova 2/A,  Bratislava

Pridať do kalendára

12. marec 2024

Utorok

od 8:30 hod.

Príchod a registrácia účastníkov

Ako účinne integrovať zabezpečenie identít a prístupov v organizácii?

Pridajte sa k nám na technologické raňajky Alanata TALKS, kde sa spolu s odborníkmi pustíme do pútavej diskusie o tom, ako dynamický svet aplikácií formuje budúcnosť zabezpečenia identít a prístupov. Naším cieľom je ponúknuť vám prehľad najnovších trendov, výziev a inovatívnych riešení v oblasti IT bezpečnosti pomocou využitia produktov BeyondTrust.

Dozviete sa, ako sa BeyondTrust Password Safe stal kľúčovým nástrojom pre správu privilegovaných používateľov a ich prístupov v rôznych organizáciách. Diskutovať budeme aj o tom, ako zabezpečiť efektívny a bezpečný vzdialený prístup do pracovného prostredia a aké sú dôležité aspekty pri zabezpečovaní identity a prístupov.

V závere nebude chýbať panelová diskusia, kde si povieme o možnostiach integrácie produktov BeyondTrust s inými nástrojmi, napr. ITSM, MFA a automatizácii procesov poskytovania služieb riadenia privilégií.

Alanata TALKS sú technologické raňajky, zamerané na najnovšie trendy a inovácie v oblasti IT, kde sa stretávajú špičkoví odborníci, zdieľajú svoje skúsenosti a navzájom sa inšpirujú. Počas celého podujatia ste v úzkom kontakte so špecialistami v danej oblasti, môžete im klásť otázky a diskutovať s nimi o témach, ktoré zaujímajú práve vás.

Nechajte sa inšpirovať a rozšírte svoje obzory pri chutných raňajkách v príjemnej spoločnosti podobne zmýšľajúcich odborníkov.

Registračný formulár

Registrujte sa na podujatie Alanata TALKS ešte dnes. Počet miest je obmedzený.

UPOZORNENIE (V súvislosti s nadobudnutím účinnosti Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 147/2001 Z. z. o reklame a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Vás prosíme o vyjadrenie svojho súhlasu so spracúvaním Vašich osobných údajov za účelom informovania o podujatiach, novinkách, poskytovaných produktoch a službách, získaných kompetenciách, partnerstvách, za účelom vykonávania prieskumov a rozvíjania ďalších obchodných aktivít. Tento súhlas je dobrovoľný a môžete ho kedykoľvek odvolať. Súhlas oprávňuje spoločnosť Alanata a.s. spracúvať Vaše osobné údaje za vyššie uvedeným účelom po dobu 3 rokov od nasledujúceho roku, kedy bol súhlas poskytnutý. V prípade neposkytnutia súhlasu, Vám bohužiaľ, nebudeme môcť umožniť nasledovnú akciu, ktorá je viazaná k tomuto formuláru. Ďalšie informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete v sekcii O spoločnosti / právne informácie.)

Program

Alanata Talks: Ako účinne integrovať zabezpečenie identít a prístupov v organizácii?

08:30 - 8:55

REGISTRÁCIA A RAŇAJKY

Registrácia účastníkov Alanata TALKS a krátky networking pri raňajkách.

08:55 - 09:00

OTVORENIE

Otvorenie a úvodné slová zástupcov spoločností Alanata a BeyondTrust.

09:00 - 09:30

Ako inteligentne chrániť identity a prístupy naprieč vašou infraštruktúrou, odkiaľkoľvek?

Poďme sa pozrieť na to, ako inteligentne a efektívne chrániť identity, zastaviť hrozby a zabezpečiť bezpečný vzdialený prístup na pracovisko a prácu odkiaľkoľvek so spoločnosťou BeyondTrust, ktorá je svetovým lídrom v oblasti zabezpečenia identít, prístupov a hesiel.

Dan Kocour
CEO, AVENET Distribution

09:30 - 09:45

Reálne nasadenie BeyondTrust a praktické skúsenosti z implementácie

Budeme prezentovať praktické skúsenosti z nasadzovania produktu BeyondTrust Password Safe, ktorý zabezpečuje správu privilegovaných používateľov a ich prístupov. Spomenieme motiváciu nasadzovať tento produkt, napr. kvôli legislatívnym požiadavkám. Zameriame sa aj na problémy, ktoré vznikajú a môžu ohroziť úspešnosť celého projektu.

Andrej Vávra
Konzultant aplikačnej bezpečnosti, Alanata

09:45 - 10:15

panelová diskusia 

V panelovej diskusii si povieme o možnostiach integrácie produktov BeyondTrust s inými nástrojmi, napr. ITSM, MFA a automatizácii procesov poskytovania služieb riadenia privilégií.

Zástupcovia spoločností Alanata, BeyondTrust a Notino

10:15 - 11:00

brunch

 

SPÍKRI ALANATA TALKS

Dan Kocour

Dan Kocour

CEO, AVENET Distribution

Dan vyštudoval strojárstvo na VUT v Brne, kde uplatnil svoje technické zručnosti, ktoré získal počas svojho pôsobenia v IT spoločnosti. V roku 2016 formoval svoju víziu a založil spoločnosť AVENET Distribution, ktorá sa špecializuje na distribúciu PAM riešení od renomovanej spoločnosti BeyondTrust. Odvtedy neustále rozširuje svoj profesionálny rozhľad s jediným cieľom – poskytovať klientom komplexnú podporu pri efektívnej správe oprávnení a privilégií s dôrazom na funkčné nastavenie kľúčových procesov.

LinkedIn profil 

Andrej Vávra

Andrej Vávra

Konzultant aplikačnej bezpečnosti, Alanata

Andrej má viac ako 20 rokov skúseností v oblasti IT bezpečnosti. Je držiteľom certifikátu CISSP (Certified Information Systems Security Professional) a má praktické skúsenosti aj z oblasti PAM (Privileged Access Management). Okrem toho sa venuje aj súvisiacim oblastiam, ako sú identity management, penetračné testovanie webových aplikácií, detekcia podvodov na weboch a ďalšie.

LinkedIn profil 

Jaroslav Toman

Jaroslav Toman

Infrastructure Manager, Notino

Jaroslav Toman je uznávaným odborníkom v oblasti IT infraštruktúry. Aktuálne zastáva pozíciu manažéra infraštruktúry v spoločnosti Notino, kde svojimi skúsenosťami a odbornými znalosťami prispieva k rastu a inováciám. Jeho široký súbor zručností zahŕňa hĺbkové znalosti technológií Cisco, Microsoft SQL Server, F5 BigIP a mnohých ďalších.

LinkedIn profil 

PARTNER ALANATA TALKS