fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky
SAP konzultanti prinašáju nadčasové riešenia.

7. augusta 2023 SAP konzultanti pomáhajú rásť klientom nadčasovými riešeniami

PartnerstvoSAP

Do služieb a IT riešení, ktoré Alanata poskytuje, spadá aj poradenstvo v oblasti SAP. Divízia SAP Consulting ponúka komplexné riešenia postavené na produktoch tejto platformy, vrátane integrácie produktov tretích strán. Samozrejmosťou je zohľadňovanie potrieb zákazníkov s dôrazom na ich špecifické požiadavky prameniace z charakteru odvetvia, procesov či použitej solution architektúry.

V rámci SAP Consultingu sa zameriavame na všetky aspekty budovania nových riešení, či prevádzky a rozvoja existujúcich riešení. Venujeme sa implementáciám nových systémov od základov, reimplementáciám, medzigeneračným a platformovým migráciám. Komplexne pokrývame systémy ERP, CRM, SRM, BW, PO, BTP a ďalšie.

Zaoberáme sa aj tvorbou koncepcií, stratégií a roadmáp pre našich zákazníkov, aby sme im poskytli optimálne riešenia v oblasti procesov, technológií a biznisu. Náš tím expertov pracuje s klientmi na presune technologických a procesných optimalizácií z konceptov a plánov do reálneho podnikateľského života.

Dlhoročné skúsenosti našich konzultantov, ktoré získali v tradičných prostrediach SAP Business Suite, kombinujeme s najmodernejšími prístupmi a inovatívnymi technológiami založenými na platforme SAP HANA. Bez ohľadu na to, či sa naše riešenia nachádzajú v on-premise alebo cloudových prostrediach, vždy sa snažíme prinášať nové a efektívne spôsoby, ako pomôcť našim zákazníkom dosahovať ich stanovené ciele.

SAP konzultanti prinášajú nadčasové riešenia

Keďže sa technologické a priemyselné trendy neustále menia, obnovuje sa aj produktové portfólio spoločnosti SAP. Kolegovia Michal Rybár a Ján Schiffer si preto zaleteli do nemeckého Heidelbergu navnímať novinky zo sveta SAP. Absolvovali školenie a praktický workshop, ktoré sa zamerali na rozšírenie vedomostí o jednotlivých riešeniach v utilitnom sektore.

Kolegovia Michal Rybár a Ján Schiffer na školení v SAP.
Kolegovia Michal Rybár a Ján Schiffer na školení v SAP.

„Nemeckým kolegom sme poskytli cennú spätnú väzbu o reálnych potrebách našich zákazníkov z utilitného sveta, a tiež o našom prístupe k týmto výzvam, čo obojstranne posilnilo cenu vzájomného partnerstva. Aktívna výmena informácii rozširuje a prehlbuje naše kompetencie a expertízu, vďaka čomu sme aj naďalej pripravení prinášať klientom to najlepšie zo SAP riešení,“ vysvetľuje náš SAP solution architekt Michal Rybár.

Témou diskusií boli najmä kľúčové novinky a riešenia pre utilitné spoločnosti. Keďže vidíme, že tlaky zo strany konkurencie silnejú a dynamické zmeny na trhu energií a v legislatíve akcelerujú, naši konzultanti spoločne s kolegami zo SAP analyzovali problémy a hľadali inovatívne prístupy a ich riešenia na vzorových príkladoch v kontexte nových technologických možností. Hlavným cieľom bolo identifikovať možnosti a riešenia, ako pomôcť našim zákazníkom byť efektívnejší vo vnútorných procesoch a pri poskytovaní služieb ich klientom.

Diskusie a brainstorming vyústili do nápaditých riešení, ktoré radi predstavíme súčasným aj potenciálnym zákazníkom, aby uspeli na náročnom trhu energií.

Mohlo by sa vám páčiť

Všetky novinky