fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

Ďakujeme, že ste sa zúčastnili konferencie Judgment Day

Veríme, že vás prednášky od našich spíkrov zaujali a z konferencie ste odchádzali
s novými informáciami. Nižšie nájdete prezentácie na stiahnutie a môžete si pozrieť celú konferenciu Judgment Day zo záznamu.

Chceme vás požiadať o vyplnenie dotazníka spokojnosti. Informácie nám poslúžia na skvalitnenie našich budúcich podujatí. Všetci účastníci konferencie, ktorí vyplnia dotazník do 5. júna 2023 budú automaticky zaradení do žrebovania o knihy s podpisom od nášho key spíkra prof. Stuarta Russsella.

Za čas venovaný vyplneniu dotazníka vopred ďakujeme.

  Kybernetická bezpečnosť   Umelá inteligencia   Ochrana dát  Informačné technológie

PREZENTÁCIE NA STIAHNUTIESafe AI

Stuart Russell | Key speakerSecurity is broken
Juraj Nemeček | Alanata

Videozáznam z konferencie

Fotogaléria

SPÍKRI KONFERENCIE JUDGMENT DAY

prof. Stuart Jonathan Russell

prof. Stuart Jonathan Russell

Počítačový vedec a profesor informatiky, UC Berkeley

Stuart Jonathan Russell je britský počítačový vedec známy svojimi príspevkami o umelej inteligencii. Jeho výskumy zahŕňajú aj strojové učenie a robotiku. Je profesorom informatiky na Kalifornskej univerzite v Berkeley. Doktorandské štúdium v odbore počítačová veda absolvoval na Stanforde. Preslávil sa aj prínosom v oblasti umelej inteligencie, najmä pre vývoj konceptu „zarovnania hodnôt“ v AI systémoch, ktorý má za cieľ zabezpečiť, aby AI systémy jednali v súlade s ľudskými hodnotami. Je spoluautorom najpopulárnejšej učebnice Artificial Intelligence: A Modern Approach používanej na viac ako 1 500 univerzitách v 135 krajinách. Získal niekoľko významných ocenení za svoj prínos v oblasti počítačovej vedy a umelej inteligencie.

Luboš Klokner

Luboš Klokner

Sr. Solutions Engineer, F5

V súčasnosti pracuje Luboš Klokner pre spoločnosť F5 Networks ako Senior System Engineer pre strednú a východnú Európu. Predtým pôsobil ako vedúci tímu odborníkov v oblasti zabezpečenia počítačových sietí pre jedného z popredných systémových integrátorov. Bol zodpovedný za oblasť dlhodobej bezpečnosti počítačov. V poslednej dobe uplatňuje svoje skúsenosti v oblasti bezpečnosti a dostupnosti aplikácií a služieb v podnikovom prostredí, ISP, dátových centier a e-cloudov.

Filip Marvan

Filip Marvan

Security Engineer, Trend Micro

Filip Marvan pracuje v spoločnosti Trend Micro ako Security Engineer so špecializáciou na zabezpečenie koncových staníc (WorkForce One) a sieťové prvky (Network One). Má za sebou rozsiahle implementácie bezpečnostných riešení vo významných českých spoločnostiach, a takisto pomáha pri vyšetrovaní bezpečnostných incidentov. V minulosti sa venoval aj penetračnému testovaniu a školeniam etického hackingu.

Vanja Svajcer

Vanja Svajcer

Technical Leader, Cisco Talos

Vanja Svajcer pracuje ako technický líder pre Cisco Talos.  Je expert na kybernetickú bezpečnosť a výskumník malware s viac ako 20-ročnými skúsenosťami. Rád experimentuje s automatizovanými systémami analýzy, reverzným inžinierstvom binárných súborov a analýzou mobilných malvérov. Svoju prácu prezentoval na konferenciách ako Virus Bulletin, RSA, CARO, AVAR, BalCCon, BSides…

Peter Kovalčík

Peter Kovalčík

Security Engineering Director EE, Check point

Peter Kovalčík vedie regionálny tím konzultantov Check Point Software Technologies v rámci krajín  regiónu Eastern Europe. V oblasti IT security sa pohybuje viac než 13 rokov a aktívne sa podieľa na medzinárodných bezpečnostných projektoch pre významných zákazníkov v Českej republike a zahraničí.

Juraj Nemeček

Juraj Nemeček

Vedúci oddelenia Sieťovej bezpečnosti, Alanata

Juraj Nemeček vyštudoval počítačové inžinierstvo na Fakulte informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. V Alanata pôsobí ako vedúci oddelenia konzultantov sieťovej bezpečnosti. V práci sa venuje najmä analýze, návrhu implementácií a prevádzke systémov na ochranu pred kybernetickými hrozbami.

PARTNERI KONFERENCIE