fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

12. apríla 2023 IT konzultant Gabriel Šuchter získal ocenenie HPE Tech Guru 2022

NovinkaOcenenie

Pred pár dňami sa Alanata zúčastnila odovzdávania cien Hewlett-Packard Enterprise (HPE) Partner roka 2022. Teší nás, že máme v tíme odborníkov ako je náš IT Konzultant Gabriel Šuchter, ktorý získal ocenenie HPE Tech Guru 2022 za vysoko profesionálnu pre-sale podporu, ktorú poskytuje pri dizajnovaní a konfigurovaní zákazníckych riešení a neustále vzdelávanie sa v oblasti HPE produktov a riešení.

Gabriel pracuje v IT oblasti už 18 rokov a je držiteľom množstva kvalifikácií. Pri spolupráci s HPE sa mu podarilo získať aj viacero certifikátov, z ktorých má najväčšiu váhu HPE Master Accredited Solution Expert – Storage Solutions Architect. Neustále vzdelávanie je kľúčom k poskytovaniu riešení na mieru, preto si Gabriel pravidelne dopĺňa aj HPE inštalačné a supportné kvalifikácie.

Od dodávateľa Hewlett-Packard Enterprise odoberáme rôzne technológie ako servery, storage systémy, software a mnoho ďalšieho, vďaka čomu má Alanata aj titul Gold Partner. Je to nepochybne dôkazom vysokej úrovne našich služieb, ako aj kvality HPE produktov. Takéto spolupráce a profesionálne vzťahy s dodávateľmi si nesmierne vážime, pomáhajú nám skvalitňovať naše služby a zlepšovať naše výsledky.

Oceňované skúsenosti a vedomosti má Gabriel aj od iných dodávateľov. Od výrobcu softvérových zálohovacích riešení Veeam získal certifikát Veeam Certified Architect. Pri spoločnosti VMware sa venuje oblastiam Data Center a Network virtualizácií, v rámci ktorých je držiteľom certifikátov VMware Certified Professional.

Teší nás, že sa naši zamestnanci neustále rozvíjajú a vzdelávajú, pretože spolu s nimi rastie aj naša spoločnosť. V Alanata staviame na ľuďoch a ich skúsenostiach, z čoho v konečnom dôsledku prosperujú hlavne naši klienti. Rovnako tak aj zo spoluprác s najlepšími, najväčšími a hlavne kvalitnými dodávateľmi, akými je aj spoločnosť HPE.

Mohlo by sa vám páčiť

Všetky novinky
Judgment Day Konferencia Online stream

SLEDUJTE KONFERECIU JUDGMENT DAY ONLINE

Registrovať sa