fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

25. marca 2024 Titul TECH GURU od HPE za rok 2023 získal IT konzultant z Alanata

HPEOcenenieTECH GURU

V roku 2023 dosiahla spoločnosť Alanata viacero významných míľnikov. Jedným z nich je aj získanie ocenenia Hewlett-Packard Enterprise (HPE) Partner roka v predaji HPE Storage. Tento úspech bol korunovaný aj individuálnym ocenením pre Jána Malého, ktorý sa stal HPE Technologickým guru za jeho prínos v predajnej podpore a vývoji riešení.

VYZNAMENANIE ZA INOVÁCIE A VÝSLEDKY

Spoločnosť Hewlett-Packard Enterprise každoročne oceňuje svojich partnerov za vynikajúce výsledky a inovatívny prístup v rôznych kategóriách. Tento rok sa významným míľnikom pre spoločnosť Alanata stalo získanie prestížneho ocenenia HPE Storage Partner roka pre oblasť dátových úložísk. Generálny riaditeľ Martin Murgáč s hrdosťou prevzal toto ocenenie na výročnom stretnutí HPE partnerov za uplynulý fiškálny rok.

Ocenenie HPE Partner roka predstavuje uznanie za neustálu snahu poskytovať svojim zákazníkom najlepšie možné riešenia v oblasti ukladania dát. „Sme veľmi radi, že sa naša spoločnosť vyznamenala týmto ocenením. Je to pre nás potvrdením, že sme skutočne na správnej ceste,“ uviedol Martin Murgáč, generálny riaditeľ Alanata.

Ocenenie HPE Partner roka 2023 prevzal generálny riaditeľ Alanata Martin Murgáč

OSOBNÝ ÚSPECH NÁŠHO IT KONZULTANTA 

Ján Malý, ktorý za svoju vysoko profesionálnu pre-sales podporu, dizajnovanie a konfigurovanie zákazníckych riešení získal individuálne ocenenie HPE Technologický guru FY2023. „Je to pre mňa veľká česť. Vždy som sa snažil ísť nad rámec očakávaní a prinášať inovatívne riešenia našim zákazníkom,“ hovorí Ján.

Generálny riaditeľ Alanata gratuluje k oceneniu Tech guru Jánovi Malému

Ján je s viac ako 20 rokmi skúseností v oblasti IT architektúry a implementácie komplexných IT riešení skutočným pilierom spoločnosti Alanata. Jeho prístup k práci je charakteristický hlbokým technickým porozumením, kreativitou a schopnosťou predvídať budúce technologické trendy.

Je držiteľom pokročilých certifikácií v oblasti Enterprise architektúry (TOGAF9), cloudových služieb (HPE Accredited Technical Professional – Hybrid Cloud, Amazon AWS Certified Architect, IBM Certified Professional Cloud Architect) a mnohých ďalších. Tieto kvalifikácie mu umožňujú navrhovať a implementovať špičkové riešenia pre zákazníkov z rôznych sektorov.

KĽÚČOM JE SPOLUPRÁCA

Získanie týchto ocenení je dôkazom silného partnerstva medzi spoločnosťou Alanata a Hewlett-Packard Enterprise (HPE), ako aj odhodlania tímu neustále sa vzdelávať a inovovať v rýchlo sa meniacom svete IT technológií. „Tento úspech nás motivuje ísť ešte ďalej, pokračovať v inováciách a poskytovať našim zákazníkom len to najlepšie,“ uzavrel generálny riaditeľ Martin Murgáč. Spoločnosť Alanata sa teší na ďalšie úspechy a dlhodobú spoluprácu so spoločnosťou HPE a jej zákazníkmi.

 

Fotogaléria

Mohlo by sa vám páčiť

Všetky novinky