fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

21. júla 2023 Leto v Alanata je plné aktivít pre zamestnancov

BenefityZamestnanci

Snažíme sa byť prvou voľbou nielen pre našich zákazníkov a partnerov, ale aj ľudí, teda našich súčasných i budúcich kolegov. Letný program sa preto nesie v duchu aktivít pre zamestnancov. Je pre nás dôležité, aby sa v práci cítili príjemne a nesmierne nás teší, keď sa z kolegov stanú priatelia aj mimo pracoviska. Veríme, že letné aktivity pre zamestnancov tomu len dopomôžu. A čo sme si pre nich pripravili?

Keďže leto je časom dovoleniek, nových zážitkov a oddychu, chceme aspoň kúsok z tejto atmosféry preniesť aj do práce. Zamestnancom sa snažíme spríjemniť slnečné dni či už oddychom, športovými aktivitami alebo ľadovým osviežením v podobe nanukov a zmrzliny. Pravidelnými aktivitami počas leta sú aj masáže na pracovisku, joga v Sade Janka Kráľa, bežecké tréningy pod vedením Gabriela Švajdu či plážový volejbal na Tyršovom nábreží.

Bežecký tréning Alanaťákov

CYKLONADŠENCI PODPORILI EKOLOGICKÝ PROJEKT

Počas júna sa zapojilo do celoslovenskej súťaže Do práce na bicykli (DPNB) až 18 našich kolegov. DPNB je národná kampaň, ktorej hlavným cieľom je podporiť rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy, a takisto aj motivovať zamestnancov, aby viac používali túto formu alternatívnej dopravy pri každodennom cestovaní do práce. Alanaťáci spojili sily a vytvorili 5 tímov. Celkovo počas júna najazdili 3 388,44 km a ušetrili tak 847,11 kg CO₂! Najviac kilometrov najazdila trojica Peter Belica (664 km), Ján Zachar (413 km) a Roman Pavlík (373 km). Celkovo absolvovali všetky tímy 342 jázd (z práce a do práce) a na Slovensku im patrí 153 priečka.

Mohlo by sa vám páčiť

Všetky novinky