fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

9. mája 2024 Ako mení AI pravidlá hry v kybernetickej bezpečnosti? Odpovede sa dozviete na Judgment Day 2024

Judgment DayKonferenciaKybernetická bezpečnosť

V ére digitalizácie a rozmachu umelej inteligencie (AI) sa kybernetická bezpečnosť stáva kľúčovou prioritou pre organizácie na celom svete. Umelá inteligencia už nie je len buzzwordom, ale stala sa integrálnou súčasťou stratégií kybernetickej bezpečnosti, poskytujúc nové možnosti pre detekciu a prevenciu hrozieb.

Experti odovzdajú skúsenosti z praxe

Konferencia Judgment Day 2024 otvorí diskusiu o tom, ako môže AI posilniť obranné mechanizmy proti rastúcim kybernetickým hrozbám, ponúkajúc pritom náhľad na najnovší vývoj a výzvy v tejto dynamicky sa rozvíjajúcej oblasti.

Účastníci získajú pohľad do budúcnosti ochrany digitálnych prostredí, vďaka prednáškam od popredných expertov, vrátane významnej zahraničnej odborníčky v oblasti AI – Stephanie Hare, ktorá predstaví prípadové štúdie a best practices, ktoré ilustrujú, ako môžu spoločnosti využívať AI na dosiahnutie konkurenčnej výhody, zatiaľ čo zohľadňujú etické a bezpečnostné aspekty.

JE AI HROZBA ALEBO OCHRANA?

Okrem odborných prednášok sa môžete zapojiť do panelovej diskusie, počas ktorej Stephanie Hare (Keynote speaker), Dušan Petričko (Information Security Specialist, SLSP), Andrej Jeleník (Solution Architect, Cisco) a Vladimír Frčo (SOC Security Specialist, Alanata) preskúmajú rozsiahly vplyv umelej inteligencie na kybernetickú bezpečnosť, ako aj na medziľudské a pracovné vzťahy. V diskusii sa zamerajú na kritické otázky týkajúce sa rozširovania AI, s cieľom vyvolať podnetné rozhovory o rôznych dimenziách tejto technológie.

Hlavné témy, ktoré budú skúmať, zahŕňajú:

Predikcie využitia AI útočníkmi: Ako sa dajú predvídať stratégie založené na AI, ktoré by mohli byť zneužité v kybernetickom priestore?
Etické dôsledky AI: Aké sú morálne výzvy spojené s nasadením AI, a ako by sme mali reagovať na etické dilemy, ktoré z toho vyplynú?
Nové typy hrozieb s AI: Identifikácia a diskusia o rizikách a výzvach spojených s rozvojom AI technológií.
Automatizácia prostredníctvom AI: Ako AI transformuje tradičné procesy a zvyšuje efektivitu činností v rôznych odvetviach?

Panelová diskusia poskytne príležitosť pochopiť a diskutovať o dvojsečnosti AI, ako nástroja pre pokrok, ale aj potenciálneho zdroja rizík.

Chcete sa dozvedieť viac o konferencii Judgment Day?Kliknite pre viac informácií

ODBORNÍCI NA KYBERNETICKÚ BEZPEČNOSŤ V BRATISLAVE

Na podujatí vystúpia aj ďalší experti z domácej i zahraničnej IT scény ako napríklad Andrej Jeleník (Cisco Solution Architect, Cisco), Tomáš Vobruba (Lead Security Engineer, Check Point), Ondřej Číž (F5 Solution Engineer, F5), David Průša (Solutions Systems Engineer, Dell Technologies), Pawel Malak (CEE Sales Director, Trend Micro) a v panelovej diskusii si budete môcť vypočuť aj Dušana Petrička (Information Security Specialist, Slovenská sporiteľňa) či Vladimíra Frča (SOC Security Specialist, Alanata).

Títo experti prinesú erudovaný pohľad na problematiku kybernetickej bezpečnosti, umelej inteligencie a rozoberú aj množstvo ďalších aktuálnych tém z oblasti informačných technológii, ktoré prinesú užitočné poznatky odbornej verejnosti.

REGISTRUJTE SA ZDARMA NA ONLINE LIVE STREAM

Judgment Day 2024 je ideálnym miestom pre IT profesionálov, bezpečnostných expertov a všetkých, ktorí majú záujem vzdelávať sa v téme vplyv AI na kybernetickú bezpečnosť. Ponúka nielen prehľad najnovších trendov a hrozieb, ale je aj miestom pre diskusiu, výmenu skúseností a networking. Zaregistrujte sa už teraz na judgmentday.sk a staňte sa súčasťou komunity, ktorá formuje budúcnosť kybernetickej bezpečnosti v dobe dominancie AI.

Judgment Day Konferencia Online stream

SLEDUJTE KONFERECIU JUDGMENT DAY ONLINE

Registrovať sa