fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky

Jurkovičova tepláreň

Bottova 1/1,  Bratislava

Pridať do kalendára

11. jún 2024

Utorok

od 8:30 hod.

Príchod a registrácia účastníkov

Veeam a ExaGrid – zladený tandem pre ochranu zálohovaných dát

Pozývame vás na technologické raňajky Alanata TALKS, kde spolu s poprednými expertmi prenikneme do sveta kybernetickej bezpečnosti, zálohovania a ochrany dát. V súčasnom digitálnom prostredí, kde kybernetické hrozby predstavujú neustále vyvíjajúce sa výzvy, je viac než kedykoľvek predtým kľúčové mať pripravené robustné zálohovacie stratégie.

  • Poskytneme vám exkluzívny pohľad na inovatívne prístupy a technológie, ktoré môžu vašu organizáciu posunúť na novú úroveň pripravenosti a odolnosti proti kybernetickým útokom. Boris Mittelmann, skúsený veterán z Veeam, vám odhalí, ako maximalizovať dostupnosť a bezpečnosť vašich dát prostredníctvom optimalizácie dátových centier a efektívneho zálohovania.
  • Ponorte sa spolu s nami do budúcnosti zálohovacích technológií s Milanom Mottlom z ExaGrid, ktorý predstaví, ako ExaGrid Tiered Backup Storage rieši aktuálne výzvy v oblasti zálohovacích úložísk, od rýchlej obnovy dát po zabezpečenie proti ransomvéru a efektívne škálovanie úložnej kapacity.
  • Pripravte sa na pútavú panelovú diskusiu, kde budeme spoločne hľadať odpovede na otázky ako zabezpečiť, aby boli vaše zálohy nielen dostupné, ale aj schopné čeliť najnovším hrozbám. Diskutovať budeme aj o tom, ako technológie a stratégie zálohovania formujú budúcnosť kybernetickej odolnosti a ako si môžete byť istí, že vaše dáta sú v bezpečí.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť získať cenné informácie a praktické rady priamo od lídrov v oblasti zálohovania a kybernetickej bezpečnosti. Tešíme sa na vašu účasť a na spoločnú diskusiu o tom, ako ochrániť najcennejšie aktíva vašej spoločnosti – vaše dáta.

Alanata TALKS sú technologické raňajky, zamerané na najnovšie trendy a inovácie v oblasti IT, kde sa stretávajú špičkoví odborníci, zdieľajú svoje skúsenosti a navzájom sa inšpirujú. Počas celého podujatia ste v úzkom kontakte so špecialistami v danej oblasti, môžete im klásť otázky a diskutovať s nimi o témach, ktoré zaujímajú práve vás. Nechajte sa inšpirovať a rozšírte svoje obzory pri chutných raňajkách v príjemnej spoločnosti podobne zmýšľajúcich odborníkov.

Registračný formulár

Registrujte sa na podujatie Alanata TALKS ešte dnes. Počet miest je obmedzený.

UPOZORNENIE (V súvislosti s nadobudnutím účinnosti Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 147/2001 Z. z. o reklame a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Vás prosíme o vyjadrenie svojho súhlasu so spracúvaním Vašich osobných údajov za účelom informovania o podujatiach, novinkách, poskytovaných produktoch a službách, získaných kompetenciách, partnerstvách, za účelom vykonávania prieskumov a rozvíjania ďalších obchodných aktivít. Tento súhlas je dobrovoľný a môžete ho kedykoľvek odvolať. Súhlas oprávňuje spoločnosť Alanata a.s. spracúvať Vaše osobné údaje za vyššie uvedeným účelom po dobu 3 rokov od nasledujúceho roku, kedy bol súhlas poskytnutý. V prípade neposkytnutia súhlasu, Vám bohužiaľ, nebudeme môcť umožniť nasledovnú akciu, ktorá je viazaná k tomuto formuláru. Ďalšie informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete v sekcii O spoločnosti / právne informácie.)

Program

08:30 - 8:55

REGISTRÁCIA A RAŇAJKY

Registrácia účastníkov Alanata TALKS a krátky networking pri raňajkách.

08:55 - 09:00

OTVORENIE

Otvorenie a úvodné slovo zástupcom spoločnosti Alanata.

09:00 - 09:30

kÝM POVOLÁTE ZÁLOHY… 

Aby ste obstáli v kybernetickej vojne, musíte počítať so stratami. Musíte mať pripravené zálohy, ktoré sú schopné nie len odolať útokom, ale úspešne nahradiť dáta v prvej línii. Musíte VEDIEŤ, že sú spoľahlivé. „Myslieť si“ je cesta ku sklamaniu a prehre. Ransomware je súboj bez rukavíc.

Boris Mittelmann
Senior Systems Engineer, Veeam

09:30 - 10:00

BUDÚCNOSŤ JE TU: EXAGRID TIERED BACKUP STORAGE 

Zistite, ako ExaGrid Tiered Backup Storage pomáha IT organizáciám riešiť najnaliehavejšie problémy so zálohovacím úložiskom, ktorým dnes čelia. Ako zlepšiť výkon zálohovania, ako rýchlo obnoviť dáta pre produktivitu používateľov, ako škálovať a udržiavať konštantnú dĺžku zálohovacieho okna pri raste dát, ako zabezpečiť obnovu po útoku ransomvéru a ako znížiť náklady na zálohovacie úložisko.

Milan Mottl
Territory Sales Manager – Easter Europe, ExaGrid

09:45 - 10:15

panelová diskusia 

V panelovej diskusii si povieme, ako zabezpečiť, aby boli vaše zálohy nielen dostupné, ale aj schopné čeliť najnovším hrozbám. Diskutovať budeme aj o tom, ako technológie a stratégie zálohovania formujú budúcnosť kybernetickej odolnosti a ako si môžete byť istí, že vaše dáta sú v bezpečí.

Zástupcovia spoločností Alanata, Veeam a ExaGrid

10:15 - 11:00

brunch

 

SPÍKRI ALANATA TALKS

Boris Mittelmann

Boris Mittelmann

Senior Systems Engineer, VEEAM

Boris pracuje v IT viac ako 20 rokov. Zameriava sa primárne na optimalizáciu dátových centier, vysokú dostupnosť, BC/DR, zálohovanie a ochranu dát. Vo Veeame pôsobí 11 rokov v regióne CZ/SK/HU.

LinkedIn profil 

Milan Mottl

Milan Mottl

Territory Sales Manager - Eastern Europe, ExaGrid

Aktuálne pracuje pre spoločnosť ExaGrid ako Territory Sales Manager pre východnú Európu. Viac ako 18 rokov pôsobí v odvetví ochrany a dostupnosti dát, s bohatými skúsenosťami od popredných dodávateľov vrátane spoločností Computer Associates a Arcserve.

LinkedIn profil 

PARTNERI ALANATA TALKS

Judgment Day Konferencia Online stream

SLEDUJTE KONFERECIU JUDGMENT DAY ONLINE

Registrovať sa