fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky
hento toto ozdnaky alanata

20. októbra 2022 Umelci s downovým syndrómom nám vytvorili unikátne odznaky

EventSpoločenská zodpovednosť

Spájanie je symbolom spoločnosti Alanata. Prepájame ľudský potenciál a expertov so špičkovými technológiami a prinášame inovatívne riešenia pre našich zákazníkov. Pre spoločnosť Alanata je rovnako doležitá aj miera spoločenskej zodpovednosti, kde citlivo vnímame a pristupujeme k podpore rôznych občianskych združení či jednotlivcov s neľahkým osudom.

Pri príležitosti vzniku spoločnosti Alanata sme oslovili občianske združenie a značku Hento Toto, ktorá dizajnuje a vyrába rôzne kreatívne predmety. Zadanie bolo vytvoriť niečo unikátne, čo bude reprezentovať a vyjadrovať posolstvo spoločnosti Alanata a k čomu sa naši kolegovia budú hrdo hlásiť.

Tím šikovných umelcov s downovým syndrómom z Hento Toto uchopili tému veľmi zodpovedne a vytvorili niekoľko kreatívnych konceptov, ktoré nakoniec pretavili na sadu 3 jedinečných odznakov, ktoré reprezentujú a symbolizujú hodnoty spoločnosti Alanata. Tieto odznaky boli súčasťou kartičky, ktorá predstavila aj samotných dizajnérov a kresličov, ktorý sa podielali na tvorbe odznakov a obsahovala aj milý odkaz, „Pripni si odznačik, budeš čarovný“.

Odznaky sme rozdávali na úvodnom evente a predstavení značky Alanata našim kolegom, ktorých sme tak snáď potešili a pripnutím odznakov budú nielen reprezentovať značku Alanata, ale aj kreatívnych umelcov s Hento Toto. Sme veľmi radi, že vďaka kresličom z Hento Toto môže byť teraz každý „Alanaťák“ čarovný.

O Hento Toto

Značku Hento Toto zastrešuje občianske združenie Bol raz jeden človek, v ktorom od roku 2006 pripravili pre ľudí s mentálnym postihnutím množstvo vzdelávacích, pracovných, umeleckých a voľnočasových aktivít. Nie sú to klienti, ale kamaráti a kolegovia. Vďaka tomu môžu spolu robiť to, čo pre nich má zmysel. Okrem odznakov tvorí kamarátsky tím kresličov napríklad pohľadnice, brošne, tričká, nálepky a pod.

hento toto

hento toto

hento toto

hento toto