fbpx
Pre vyhľadávanie sú vyžadované aspoň 2 znaky
ip fabric, novinky, software

25. septembra 2022 Produktová novinka IP Fabric je už implementovaná u veľkých klientov

NovinkaProdukt

FUNGUJE VAŠA SIEŤ PODĽA OČAKÁVANÍ?

V Alanata sme nedávno získali partnerstvo so spoločnosťou IP FABRIC. Do nášho produktového portfólia sme zaradili ich progresívne softvérové riešenie IP FABRIC. V čom spočíva jeho prínos sa dozviete v článku nižšie.

IP FABRIC poskytuje hĺbkovú analýzu sieťovej infraštruktúry. Platforma reaguje na dnes už nevyhnutné požiadavky firiem, ktoré potrebujú zautomatizovať jednotlivé úkony a zvýšiť tak efektivitu práce. Komplexná analýza siete umožní porovnávať zmeny v čase, dôkladne analyzovať vzniknuté problémy a úspešne predchádzať ich vzniku v budúcnosti.

Čo ponúka
IP FABRIC?

IP FABRIC je softvérové riešenie „network assurance“ pre sprístupnenie, monitorovanie, automatizovanie a zdokumentovanie heterogénnych sietí rôznych výrobcov a technológií, medzi ktorými nechýbajú Cisco, Checkpoint, F5, Fortinet, SD-WAN (Viptela), VMware NSX-T a mnoho ďalších. Ide o tzv. plug-and-play nástroj distribuovaný vo forme appliance, ktorý je nasadzovaný a licencovaný v on-premise zákazníckej infraštruktúre. Na fungovanie alebo overenie licencie či spustenie zisťovania nie je potrebné internetové pripojenie.

Radikálna úspora času

Jednou z hlavných devíz tohto riešenia je značná úspora času, ktorá môže firmám pomôcť pracovať oveľa efektívnejšie, a zároveň im umožňuje získať v rýchlo rastúcom tempe digitálnej transformácie náskok pred konkurenciou. Vďaka IP FABRIC sa podarilo viacerým spoločnostiam rapídne skrátiť čas potrebný na sieťovú analýzu. Predtým dlhodobé procesy dokážu vďaka IP FABRIC zrealizovať za podstatne kratší čas.

ip fabric software

Získajte dokonalý prehľad vďaka podrobnej dokumentácii

Platforma dôkladne mapuje celú sieť, vytvára sieťovú dokumentáciu, sleduje zmeny a odhaľuje chyby v konfigurácii na základe preddefinovaných pravidiel, čím poskytuje demokratizačný náhľad do siete spoločnosti. V priebehu niekoľkých minút sa na pozadí odohrá enormné množstvo operácií. Procesy objavia viac ako 3 000 uzlov sieťovej infraštruktúry za hodinu a zhromaždia viac ako 2 000 konfiguračných a prevádzkových údajov na aktívny uzol siete.

ip fabric software alanata

Produkt sme nasadili už u významných zákazníkov

Otvorenosť API rozhrania IP FABRIC vnímame ako komplementárnu technológiu k produktom, ako sú Dynatrace a Attlassian, PRTG, Webex, pri ktorých vidíme veľký potenciál na integráciu týchto nástrojov. IP FABRIC je vhodný pre široké spektrum odvetví, ako sú výroba, finančné služby, vzdelávanie, médiá či letectvo.

Avatar photo
Autor
Štefan Varga
Pracujem ako vedúci oddelenia Presales v spoločnosti Alanata. V odvetví IT sa pohybujem 20 rokov a vždy sa poteším novým výzvam či projektom, na ktorých sa môžem podieľať.
Všetky články autora (9)