At least 2 characters for the search required
THE RIGHT CONNECTION

TECHNOLOGY
MEETS BUSINESS

Contact us       See our works

THE RIGHT CONNECTION

TECHNOLOGY
MEETS BUSINESS

Kontaktujte nás

Pozrite si našu prácu

We bring the best solutions for your business_

Alanata is a place where cutting-edge technology meets experienced experts in the field of information technology.

Kybernetická & informačná bezpečnosť

Uvedomujeme si, že ochrana podnikania, investícií a informácií je jednou z kľúčových priorít firiem a organizácií. Preto Alanata poskytuje komplexné riešenia pre oblasť sieťovej, aplikačnej aj analytickej bezpečnosti.

More about

Cloud & infrastructure

Sme overený a dlhoročný dodávateľ a IT intergátor cloud a lokálnych IT infraštruktúr. Dbáme sa bezpečnosť a modernizáciu IT prostredia a priamo na mieru navrhujeme IT infraštruktúru, aby spĺňala vaše požiadavky.

More about

Service management & monitoring

V Alanate si uvedomujeme, že kvalita vašich IT služieb priamo ovplyvňuje váš biznis. Správnou kombináciou ľudí, procesov a nástrojov vám pomôžeme zvládnuť vysoké nároky digitálnej doby.

More about

IT operations & outsorucing

Jednou z našich kľúčových služieb je aj outsourcing a IT prevádzka. Zabezpečujeme outsourcing technológií, IT rolí aj biznis procesov. Zastrešujeme IT prevádzku a prevzatie konkrétnych súčastí IT alebo procesov.

More about

SAP

Divízia SAP Consulting sa venuje celému spektru aktivít spojených so svetom SAP. Venujeme sa implementáciám riešení prístupom „na zelenej lúke“, reimplementáciám, medzigeneračným a platformovým migráciám.

More about

Data management & AI

V Alanate vieme, že v dnešnej rýchlej dobe je dôležité znižovať rutinnú ľudskú prácu na minimum. Implementáciou našich riešení u vás nechávame systémy pracovať namiesto človeka tam, kde to dáva zmysel. Inteligentne.

More about

Vývoj na mieru

V spoločnosti Alanata máme široké skúsenosti s tvorbou softvérových riešení a poskytujeme komplexné služby v tejto oblasti, vrátane konzultácií, tvorby architektúry, návrhu, vývoja a integrácie.

More about

Consulting

V spleti pojmov, technológií, bezpečnosti je dobré máť nezávislého, odborne zdatného a skúseného partnera ako je Alanata. Konzultácie poskytujeme v celej škále informačných technológií, ktoré môžu naši zákazníci potrebovať.

More about

You did not find what you were looking for!?

See all solutions

Do you need help?
Leave us your contact and we will contact you shortly.

How we do it_

See All Case Studies
Alanata was created by bringing together the most experienced experts on the Slovak information technology market. Currently, the company employs 300 people. We have 30 years of experience, which we acquired during important projects for various clients - from small and medium-sized enterprises, through large companies and corporations to public administration.
300+
employees
30 years
of experience
ISO certified
management system
150+
successful projects
More about us